PRO VŠECHNY

Firma nebo škola

Každá organizace má jiné potřeby, a proto jsme vyvinuli dvě plnohodnotné platformy pro správu firemního oblečení i školních uniforem.

JEDNODUŠE

Rychlý přehled

Aplikace za vás pohlídá termíny, počty kusů, velikosti uniforem. Zjednodušíte si objednávání nových kusů nebo oprav. Jednoduché použití a dostupnost na všech běžných zařízeních s přístupem na internet.

FUNKCE

Co aplikace umí?

Centrální správa uniforem, řízení skladových zásob, predikce spotřeby, reporty, grafy a automatická upozornění. Rozhraní i pro uživatele uniforem.

VŠE, CO POTŘEBUJETE

Velký výběr přináší velké možnosti

Oděvy dotažené do posledních detailů. Vlastní unikátní kolekce i návrhy přesně podle vašich potřeb.
Camia

Profesní uniformy

Měníme pohled na firemní oblékání. Uniformy vnímáme jako oděv odrážející osobnost jedince i kulturu společnosti. Jednotný oděv dokonale podtrhne vaši firemní image.

Camia Young

Školní uniformy

Školní uniformy mohou být pohodlné, praktické, vystihnout hodnoty a zaměření školy, a ještě k tomu vypadat skvěle! Pro školky i školy tvoříme jedinečné kolekce, které studenti nosí opravdu rádi.

Sportovní oblečení

Funkční oblečení a termo prádlo pro sportovce, rybáře nebo myslivce. Kvalitní materiály s důrazem na design a praktičnost. Naše oblečení šijeme výhradně v České a Slovenské republice.