MAXIMÁLNÍ

Životnost

Nastavíme spolu s vámi interní směrnice k předání, údržbě i vrácení firemních oděvů a uniforem. Předejdete tak zbytečnému zkrácení životnosti oděvů a neustálému dokupování nových kusů.

PRECIZNÍ

Péče

Zajistíme pro vás kontrolu, čištění i drobné opravy v nastavených intervalech, a prodloužíme tak životnost oděvů. Včas vás upozorníme, pokud oděvy nesplňují kritéria pro vrácení do zpětného procesu.
recyklace

KOMPLETNÍ

Recyklace

Oblečení, které již není možné dále používat, zlikvidujeme. Neskončí však na skládce, ale ve výrobně ručního papíru. Vzniknou z něj diáře, bloky, sešity, obálky a další užitečné věci, které lze dále využít.

VLASTNÍ APLIKACE

Camia
Uniform
Management

Mějte vaše firemní oděvy pod dohledem. Konec hlídání termínů, počtu kusů nebo velikostí uniforem zní přece skvěle. Máme pro vás dobrou zprávu. Snižte administrativu a ušetřete další náklady a čas s pomocí CAMIA UNIFORM MANAGEMENT. On-line nástrojem, který jsme vyvinuli pro všechny naše firemní klienty .

Vyrábíme

Naše značky

Oděvy dotažené do posledních detailů. Vlastní unikátní kolekce i návrhy přesně podle vašich potřeb.

Camia

Profesní uniformy

Měníme pohled na firemní oblékání. Uniformy vnímáme jako oděv odrážející osobnost jedince i kulturu společnosti. Jednotný oděv dokonale podtrhne vaši firemní image.

Camia Young

Školní uniformy

Školní uniformy mohou být pohodlné, praktické, vystihnout hodnoty a zaměření školy, a ještě k tomu vypadat skvěle! Pro školky i školy tvoříme jedinečné kolekce, které studenti nosí opravdu rádi.

Sportovní oblečení

Funkční oblečení a termo prádlo pro sportovce, rybáře nebo myslivce. Kvalitní materiály s důrazem na design a praktičnost. Naše oblečení šijeme výhradně v České a Slovenské republice.