RUTEX

Komplexní služby

Návrh a výroba

Design, výroba, logistika, jeden tým.

Recyklace

Šetrnost k přírodě, šetrnost k rozpočtu. Náš přirozený přístup, který se vyplatí i vám.

Správa

Naše online aplikace přináší výrazné snížení administrativy při správě firemních a školních oděvů.

UNIKÁTNÍ KOLEKCE

Návrh a výroba

Originalita a nadčasovost jsou hlavní témata, která se zrcadlí v našich návrzích. Ať už navrhujeme originální kousky na vaše přání nebo tvoříme nové kolekce pro naše jednotlivé značky CAMIA, CAMIA Young nebo Termovel. Postupujeme krok za krokem, abychom přinesli perfektní výsledek s ohledem na vaše potřeby.

ŠETŘÍME

Recyklace a údržba

Šetrnost k přírodě je pro nás přirozeností. Vyladili jsme naše postupy od návrhů, přes výrobu a následnou péči. Velký důraz klademe také na recyklaci firemního oblečení nebo použití EKO materiálů. Odborná péče po zakoupení prodlužuje životnost oděvů, několikanásobně. Přístup, který se vyplatí vám i přírodě.

VLASTNÍ APLIKACE

Camia
Uniform
Managment

Mějte vaše firemní oděvy pod dohledem. Konec hlídání termínů, počtu kusů nebo velikostí uniforem zní přece skvěle. Máme pro vás dobrou zprávu. Snižte administrativu a ušetřete další náklady a čas s pomocí CAMIA UNIFORM MANAGEMENT. On-line nástrojem, který jsme vyvinuli pro všechny naše firemní klienty.

Vyrábíme

Naše značky

Oděvy dotažené do posledních detailů. Vlastní unikátní kolekce i návrhy přesně podle vašich potřeb.

Camia

Profesní uniformy

Měníme pohled na firemní oblékání. Uniformy vnímáme jako oděv odrážející osobnost jedince i kulturu společnosti. Jednotný oděv dokonale podtrhne vaši firemní image.

Camia Young

Školní uniformy

Školní uniformy mohou být pohodlné, praktické, vystihnout hodnoty a zaměření školy, a ještě k tomu vypadat skvěle! Pro školky i školy tvoříme jedinečné kolekce, které studenti nosí opravdu rádi.

Sportovní oblečení

Funkční oblečení a termo prádlo pro sportovce, rybáře nebo myslivce. Kvalitní materiály s důrazem na design a praktičnost. Naše oblečení šijeme výhradně v České a Slovenské republice.