VLASTNÍ

Výroba

Začíná to návrhem samotné kolekce, určení směru kolekce, specifikace barev, výběr fazón, návrh všech detailů. Pak přichází vzorování, příprava základních střihů, technické dokumentace. A konečně samotná výroba kolekce.

Vyrobíme, zabalíme a připravené k přímému použití odešleme k vám. Zajistíme také budoucí doplnění oděvů i doplňků dle aktuálních potřeb.

Vše od A do Z.

KNOW-HOW

Poradenství

Rádi s vámi budeme sdílet naše bohaté zkušenosti z oblasti firemní kultury odívání. Naší specializací je proces zavádění jednotného odívání do firem i škol.
PRŮVODCE

Černé na bílém

Vytvoříme pro vás manuál na míru k zavedení a řízení celého procesu jednotné kultury odívání. S tímto pomocníkem celý proces hravě zvládnete.

VLASTNÍ APLIKACE

Camia
Uniform
Managment

Mějte vaše firemní oděvy pod dohledem. Konec hlídání termínů, počtu kusů nebo velikostí uniforem zní přece skvěle. Máme pro vás dobrou zprávu. Snižte administrativu a ušetřete další náklady a čas s pomocí CAMIA UNIFORM MANAGEMENT. On-line nástrojem, který jsme vyvinuli pro všechny naše firemní klienty .

Vyrábíme

Naše značky

Oděvy dotažené do posledních detailů. Vlastní unikátní kolekce i návrhy přesně podle vašich potřeb.

Camia

Profesní uniformy

Měníme pohled na firemní oblékání. Uniformy vnímáme jako oděv odrážející osobnost jedince i kulturu společnosti. Jednotný oděv dokonale podtrhne vaši firemní image.

Camia Young

Školní uniformy

Školní uniformy mohou být pohodlné, praktické, vystihnout hodnoty a zaměření školy, a ještě k tomu vypadat skvěle! Pro školky i školy tvoříme jedinečné kolekce, které studenti nosí opravdu rádi.

Sportovní oblečení

Funkční oblečení a termo prádlo pro sportovce, rybáře nebo myslivce. Kvalitní materiály s důrazem na design a praktičnost. Naše oblečení šijeme výhradně v České a Slovenské republice.